ALIŞVERİŞ VE
EĞLENCENİN
YENİ ADRESİ

Altınoran Çarşı size kaliteli yaşamın, eğlencenin, sporun ve alışverişin kapılarını açıyor…

BENİM YENİ
GÖZDEM
ALTINORAN

ALTINORAN ÇARŞI

Ankara Çankaya’da geliştirilen Altınoran projesinin merkezinde yer alan Altınoran Çarşı, çeşit çeşit alışveriş seçeneği sunan mağazaları, dünya mutfaklarından gurme lezzetlerin bulunabileceği cafe-restoranları, benzersiz sosyal olanaklar ve extreme sporlarla hayatınızın farklılaşmasını sağlayacak.

Altınoran Çarşı ile yılın 365 günü kayak yapma imkânı sunan Avrupa’nın en büyük yapay kayak merkezi Snowland ile Ice-Skate buz pateni pistinde benzersiz anlar geçirebilir, ulaşımın en eğlenceli hali teleferikle Altınoran Çarşı’nın vadi manzaralı teraslarına ulaşabilirsiniz.

Güç, denge, cesaret ve eğlence temalı birbirinden zevkli oyunları, tırmanma duvarları, ip parkurları ve dev salıncaklarıyla tüm macera tutkunlarının yeni buluşma noktası Extremeland Macera Parkı’nda cesaretinizi test edecek, uçma hissini yaşatan, şeffaf yürüyüş yolu Skywalk’ta ise heyecanlı ve keyifli bir yürüyüşün tadını çıkaracaksınız.

Üstelik 4.000 m² alanda konumlanana spor kompleksinde de istediğiniz her dalda spor yapabilmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.Altınoran Çarşı size kaliteli yaşamın, eğlencenin, sporun ve alışverişin kapılarını açıyor…

MAKAS’DAN
MİGROS’A…

Altınoran Çarşı Migros’a uğrarsanız ve insanların domates almak için fazla bakımlı
olduklarını görürseniz, şaşırmayın!

SİNPAŞ ALTINORAN ÇANKAYA PROJESİ

about-us-altinoran

Şehirlere isimlerini veren taşıdıkları özelliklerdir. Tıpkı Altınoran’a verdiği gibi… Suyu yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline getiren, doğanın muazzam dengesini koruyarak kusursuz bir mimari yapıya sahip bu eşsiz projeyle birlikte Ankara eskisinden çok daha özel bir şehir.

SPORDAN
KAHVEYE…

Altın Oran Çarşı, Ankara’nın en büyük spor komplekslerinden Sports International ile
ünlü kafe ve restoranları bir araya getiriyor.

ALTINORAN
ÇARŞI MARKALARI