ETKİNLİKLER & KAMPANYALAR

Altınoran Çarşı yıl boyu süren kampanyaları ve hız kesmeyen etkinlikleri
ile ziyaretçilerinin yanında.

Çocuk Etkinlikleri Başlıyor!

Çocuklar için eğlence zamanı! Sihirli Kumlar,Minik Ressamlar,Kapla,Kara Tahta,Buble Show,Maskot Show ve daha bir çok eğlenceli etkinlikler Ramazan boyunca Altınoran Çarşı’da…  

Bayram Mezeleriniz By Kaptan’dan

Şeker bayramında misafirleriniz için günlük yapılan, taptaze lezzetli mezeleriniz By Kaptan’dan size özel olarak yapılmaktadır. Özel meze istekleriniz için bir gün önceden haber vermeniz yeterlidir. Tel: 0312 481 91 91 – 71 By Kaptan ailesi olarak güzel bir bayram geçirmenizi dileriz…  

Snowland’de Kayak Keyfi

    Snowland’de 4 saat te kayak öğrenme fırsatı. Bu eğlenceye ortak olmak için sizleri de 365 gün Kayak, Snowboard ve Buz Pateni yapma imkanı veren Snowland’de Altınoranlılara özel fırsatlar için sizi Snowland’e davet ediyoruz….

@snowland,
Home Kitchen’da Kadınlar Günü’ne Özel Program

Yaşamımızın her anında varlıklarıyla mutlu olduğumuz değerli kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutlarız.Bu güzel günü hem yemek,hem müzik ziyafeti ile birlikte kutlamak isterseniz zengin menüsü, gitar ve kanun eşliğinde canlı müzik programı ile sizleri Home Kitchen’a bekliyoruz.

Altınoran Eczanesi’nden Kadınlar Gününe Özel Etkinlik

8 Mart Çarşamba günü saat 08.30 -19.00 saatleri arasında Kadınlar Gününe özel cilt bakımı, sürpriz hediyeler ve ikramlarla Dünya Kadınlar Gününü Altın Oran Eczanesi’nde beraber kutluyoruz. Sizleri önemsiyoruz, birlikte keyifli vakit geçirmek için sizleri de etkinliğimize bekliyoruz.

page 1 of 2