Profesyonel Araç Bakımı

Puris Oto Yıkama

 

0 312 436 3 436

HAKKIMIZDA
Pure Science Perfect Finish

Puris, ortak amacı, dünya çapında satın alma ve satma açısından güvenli ve kullanımı hem güvenli hem de yüksek kaliteli bileşikler, mumlar ve detaylandırma ürünleri yaratmak olan kimyagerler, detaycılar ve boya üreticileri tarafından yapıldı.

‘Yeşil’ teknolojilerdeki son gelişmelerle, Puris formülasyonları hem tüketici hem de çevre için her zamankinden daha güvenlidir. Daha yeşil kimyasal bileşenlerin seçiminden, akıcı karıştırma uygulamalarına kadar, sürekli olarak daha küçük karbon ayak izine sahip olmak için çalışılıyor. Ürünler çevre dostu, biyolojik olarak parçalanabilir ve ambalajlar geri dönüştürülebilir. Tüm Puris ürünleri VOC (uçucu organik bileşikler) yönetmeliklerine uygundur.

Formüller sahada mükemmel hale getirildikten sonra, laboratuvarda tekrar tekrar test edildi ve tüketicilerin kullanması için güvenli kabul edildi – uluslararası pazarlama uzmanlarıyla işbirliği yapılarak ve satış ekibi Puris ürünlerini adil pazar değerine göre maliyetlendirmek için ülkeden ülkeye seyahat etti. Puris, son teknololoji kimyasal bileşiklerle küresel pazarda yer almaktadır.

Puris ürünleri, motorlu taşıtlar, deniz taşıtları, havacılık ve birçok endüstriyel ihtiyaçlar için dünya çapında önde gelen kaportacılar, OEM’ler ve teknisyenler tarafından kullanılmaktadır. İlk tercih olmaktan gurur duyuyoruz.

Ve şimdi de Altınoran Çarşı’da sizlerle birlikteyiz…