SİMİTÇİ DÜNYASI

SİMİTÇİ DÜNYASI

 

0 312 511 09 36

HAKKIMIZDA

Bi Dünya Lezzet…Ne demiş Şair Yemek yemek üstüne ne düşünürsünüz bilmem ama kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı…Güne keyifli ve mutlu bir başlangıç yapmak için sizi Simitçi Dünyası’nın karar vermekte zorlanacağınız kahvaltı seçeneklerimiz ile baş başa bırakıyoruz.

Zengin kahvaltı seçeneklerinin yanında, börek,çörek,poğaça,tost enfes tatlılar,kurabiyeler,gözlemeler yanında mis gibi her daim tap taze çay keyfi terasın mükemmel vadi manzarası eşliğinde sizleri bekliyor.

Simitçi Dünyası olarak Simitçinin ve simit severlerin geldiği yerden geliyoruz…

Geleneksel gıda ürünlerini modern, hijyenik ve nezih ortamlarda tüketiciye sunma eğiliminin ağırlık kazandığı günümüzde; simit tablasını nereye kuracağını bilen simitçinin, simidin tazesini, çıtırını , ona dokundukları anda hisseden ellerin dikkat ve hassasiyetiyle yola çıktık.

Geleneksel kültüre ilişkin derin bilgimizi, inovasyon kabiliyetimizle birleştirerek 2012 yılında “Simitçi Dünyası”nı kurduk. Fırın ve bistro kafelerimizi simit severlerin gündelik gezintilerinde ve hareketli iş ortamlarında rahatça ulaşabilecekleri merkezlerde seçerek, Simitçi Dünyası markasına ait mağazalar zincirinin ilk halkalarını oluşturduk.

Hızlı ama telaşsız bir gayretle açılan Simitçi Dünyası’nın; fırın ve bistro kafeleri, kısa sürede kalitenin ve geleneksel damak tadının adı, samimiyet dolu muhabbetlerin tek adresi oldu. Başarılı neticelerden alınan güçle beraber; daha hızlı ve daha emin adımlarla, büyük bir yapının temel taşlarını bir bir örmeyi sürdürüyoruz.