365 GÜN KAYAK KEYFİ!
Snowland, Türkiye’deki tek şehir içi kayak merkezi olma özelliğiyle Ankaralıları ve Türkiye’yi yepyeni bir heyecanla tanıştırıyor.

SNOWLAND

 

0 312 492 00 64

HAKKIMIZDA

4 Mevsim Kayak Yapılır Mı? Evet Snowland’de yapılır.

SNOWLAND A.Ş. olarak, profesyonel yapı ve personellerimizle Ankara /Altınoran’da 30.000 metrekare genel alan içerisinde yer alan pistlerimizle, yılın dört mevsiminde özgürce kayak keyfi yaşatabilecek Türkiye’deki tek şehir içi kayak merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

SNOWLAND A.Ş tesisindeki kayak, kayak temel eğitim ve buz pateni pistlerimizin yanı sıra; kayak butiği, spor malzemeleri kiralama ve satış yeri, cafe-restaurant, çocuk oyun alanı da (kartlı makinalar) mevcuttur. Sucuk-ekmek ve köfte- ekmek kayak tesisisimiz vazgeçlimez tadlarıdır. Ayrıca pizza , tost, hamburger gibi daha bir çok seçenek lezzetli tatlarıyla ve değişmeyen kalite anlayışı ile hizmetinizdedir.

Profesyonel bir ekip tarafından en modern metotlarla kayak, snowboard ve buz pateni eğitimlerini verileceğimiz Snowland tesisimizde; teleferikle ulaşım ve pistin yanı başına kurulan telesiyej ile de kar sporlarının tüm sizlere yaşayacaksınız.

Kayak malzemelerinin ve pist güvenlik teknolojilerinin gelişmesi ile eskiye kıyasla risk oranı azalmıştır. Pistlerde bu oran çok daha minimum düzeydedir. Snowflex® zemin kardan daha yumuşak olup, düşmede yaralanma riski çok daha azdır. Buna rağmen SNOWLAND A.Ş olarak pistlerimiz her türlü tedbirler tarafımızca alınmıştır. Sizin sağlığınız ve güvenliğiniz bizim için herşeyden önce gelir. Aynı zamanda pahalı bir spor olarak bilinen kayak sporu tesisimizde çok daha ekonomik olarak yapılmaktadır. Kayak merkezimizde tesis kullanım ücretleri ve malzeme kira satış ücretleri kayak severlerin kayak sporunu kendilerini sınırlamadan yapabilmeleri için son derece ekonomiktir.

4 Mevsim kayak yapılabilen SNOWLAND Kayak Merkezimizde eğitime ve eğlenceye yönelik aktiviteler ile şehir hayatından uzaklaşıp sosyalleşmek ön plandadır. Dağ ve Kayak havasını mevsimsiz olarak sunduğumuz bu tesiste aradığınız her şey mevcut olacak, bunda sonra kayaklarınızı alıp km lerce yol gitmenize gerek kalmayacak.

Artık size çok yakınız.